Yükleniyor
Yardım
Lukapu Nedir ?
Fiyat Listesi
Sözleşmeler
Bize Ulaşın
Kurumsal Bayi Başvurusu
Kurumsal Giriş
45.00 TL
Kişiye Özel Fotokitaplar

Sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediye bir Fotokitaptır. Çünkü kişiye özel fotokitaplar uzun ömürlü, değerli ve önemli bir hediyedir. Anıları capcanlı tutmanın, güzel anlara geri dönmenin en kolay yoludur. Sevdiklerimize ne kadar değerli olduklarını hissettirmenin en iyi yolu, sonsuza kadar saklayacağı bir fotokitap hediye etmektir. İster tek fotoğrafı öne çıkartarak, isterseniz keyifli bir kolaj oluşturarak internete erişiminiz olan her cihazdan ve ortamdan fotokitabınızı kolayca tasarlamanın keyfine varacaksınız. Fotokitabınızı tamamlamak için kişisel metinler ve çıkartmalar da ekleyebilir, dilerseniz arkadaşlarınızı davet ederek ortak projeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman geri dönmek üzere fotokitabınızı kaydedip çıkabilirsiniz. Haydi hemen başlayın…

* Siparişiniz en geç 7 iş günü içinde kargoya verilir.
** Sayfa sayısına ve kitap boyutuna göre ücretlendirme yapılır.

Yüksek Kalite Fotokitapların Özellikleri

● Yüksek parlaklıkta ön ve arka kapaklar                                           

● İç sayfalar 1. kalite, 170 gr/m2 özel digital kağıt

● Kapaklarda uygulanan özel kaplama ile standart üzeri kitap kalitesi 

● 3 milimetre ithal mukavvaya sıvanarak üretilen kapaklar.

● Sert kapaklı fotokitaplardan 15x15 cm ebatındaki "Ceplik" 16 sayfadan 88 sayfaya kadar, diğer ebattaki sert kapaklı fotokitaplar 24 sayfadan 136 sayfaya kadardır.

● Yumuşak kapaklı fotokitaplar 24 sayfadan 136 sayfaya kadardır.

● Özel tasarlama modülü aracılığı ile kullanıcının kişiye özel fotokitabını kendi başına, kolayca ve hızlı şekilde tasarlama imkanı

Kişiye Özel Fotokitabınızı Nasıl Tasarlayacaksınız?

Fotokitabınızı online tasarım modülü ile kolayca oluşturabilirsiniz.    

En az seçtiğiniz fotokitabın sayfa sayısında olmak üzere dilediğiniz kadar fotoğraf kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı sisteme yükledikten sonra dilediğiniz şekilde sayfalara yerleştirebilir, renk ve doku ekleyebilir, arkaplan görseli kullanabilir ve istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.

Hızlı bir çözüm tercih ederseniz sistem üzerindeki taslaklardan birini seçip otomatik dizgi yaptırabileceğiniz gibi, daha kapsamlı bir tasarım için kendiniz düzenleme yapmayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca tasarımınıza dilediğiniz zaman geri dönmek üzere kaydedip çıkabilir, dilerseniz arkadaşlarınızı davet edip ortak projeler de hazırlayabilirsiniz.

Dev (37,5 x 29 cm) – Büyük Kare (29 x 29 cm) – Klasik (29 x 21 cm) – Kare (21 x 21 cm) – Küçük (21 x 15 cm) – Ceplik (15 x 15 cm) ebat çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 
Fikir Kataloğu
Size ilham verebilecek kategorilerimiz

Canım Babam

Güzel Annem

Bebeğim - Kız

Bebeğim - Erkek

Aşk

Doğum Günü

Düğün

Bahar

Seyahat

Nostalji

Okul

Mutfağım